Фестивали

Драмскa дружинa "Трачак зрачак" се више пута квалификовала на значајан фестивал - Међурепубличка смотра дечјег драмског стваралаштва у Прибоју

Екипа представе "Смешна бајка"

Прибој, 13. јун 2019.

Међурепубличка смотра дечјег драмског стваралаштва - Прибој 2019.

Представа "Смешна бајка" Драмске дружине "Трачак зрачка" школе у Високој освојила је друго место на 28. Међурепубличкој смотри дечјег драмског стваралаштва у Прибоју.

Чаробни пољубац

Прибој, 8. јун 2016.

Међурепубличка смотра дечјег драмског стваралаштва - Прибој 2016.

Као победник Дечјег позоришног фестивала представа "Чаробни пољубац" је представљала овај фестивал на Међурепубличкој смотри дечјег драмског стваралаштва у Прибоју.

Марко Краљевић и Муса Кесеџија

Прибој, 5. јун 2014.

Међурепубличка смотра дечјег драмског стваралаштва - Прибој 2014.

Велики успех преставе Драмске дружине "Трачак зрачка" на 23. Међурепубличкој смотри дечјег драмског стваралаштва одржаној у Прибоју.

Концерт за Невену

Прибој, 28. мај 2013.

Међурепубличка смотра дечјег драмског стваралаштва - Прибој 2013.

Представа драмске дружине "Трачак зрачка" школе у Високој успешно репрезентовала Дечји позоришни фестивал из Ариља на Међурепубличком фестивалу дечјих позоришта у Прибоју.

Француско - пруски рат

Прибој, 12. мај 2010.

Међурепубличка смотра дечјег драмског стваралаштва - Прибој 2010.

На Међурепубличком фестивалу дечјих позоришта у Прибоју, поред позоришта и драмских група из Пријепоља, Чајетине, Пљеваља и Прибоја, учествовала је и Драмска група "Трачак зрачка" Издвојеног одељења Висока. Изведена је представа, којом се ова група и пласирала на фестивал, "Француско - пруски" рат од Косте Трифковића. Представа је изазвала велико интересовање и публике и жирија.